آموزش دوخت و نصب مدل های پرده:

آموزش نصب دکوری بغل مخمل-مدل پرده ریزشی

نصب دکوری ریزشی با چین سوزنی و چین پیلیسه:

برای نصب دکوری بغل مخمل توصیه میکنم از چین با روش چین سوزنی نصب نمایید.

عرض این سبک دکوری معمولا حدود 60الی 70 سانت در نظر گرفته میشود,البته اگر بخواهیم روی دکوری یقه شل نصب کنیم بهتر است فقط یک سمت مخمل چین بخورد و باقی مخمل صاف نصب شود تا پشت دکوری مخمل یقه شل را پوشش دهد,برای کم کردن هزینه برای خیلی از موارد استفاده دکوری بغل مخمل را به صورت نیم تخته نیز میتوان استفاده کرد.

روش چین دادن نوار پرده دکوری بغل مخمل:

برای چین دادن نوار پرده اگر نوار پرده شما چها نخ است,شما باید نخ های پرده را آزاد کنید و دو له دو به هم گره بزنید.
توجه داشته باشید اگر هر چهار نخ را با هم گره بزنید,بغل نوار پرده به وسط جمع میشود وش ما برای تنظیم چین اول و آخر دوچار چالش میشوید.
اگر نوار پرده شما دو نخ است شما باید دو نخ نوار پرده خارج کنید و به هم گره بزنید.

توجه داشته باشید اگر قبل از چین دادن نوار پرده نخ های نوار پرده را خارج نکنید و به هم گره نزنید نخ ها از نوار پرده خارج میشود و باید نوار پردتعویض کنید.

بهترین روش چین دادن نوار پرده:

برای چین دادن راحتر و سریعتر بهتر است این کار دونفری انجام شود.

به این صورت که یک نفر نخ ها را از یک سمت محکم نگهدارد و نفر دوم نوار پرده را به صورت 4 انگشت جلو و شست پشت نوار,شروع به چین دادن کند.

اگر شما میخواهید به تنهایی این کار انجام دهید میتوانید نخ ها نوار پرده را از یک سمت به دستگیره در و یا جای مناسب گره برنید و یا گیر دهید که کشیده شود و بعد شروع به چین دادن کنید.

توضیحات متنی خاصی برای نصب دکوری بغل نمیتوان داد و شما را در انتهای همین پیج به دیدن ویدیو آموزش نصب دکوری بغل مخمل که برای شما تهیه کرده ام دعوت میکنم.

   

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *