قوانین و مقررات فروشگاه پرده نصیری

استفاده از فروشگاه اینترنتی پرده به منزله توافق کامل شما با شرایط و ضوابط آن تلقی می‌شود. کلیه اصول و رویه‌های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و حمایت از مصرف‌کننده است.

خدمات و محتوای این سایت برای استفاده شخصی و غیرتجاری شما ارائه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در این سایت متعلق به فروشگاه پرده نصیری بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

ثبت نام و حساب کاربری:

برای خرید از فروشگاه اینترنتی پرده، لازم است ابتدا در این سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری ایجاد نمایید و نکته ای که باید بدانید این است که شما متعهد به حفظ اطلاعات محرمانه حساب کاربری خود، مانند نام کاربری و رمز عبور هستید و مسئولیت هرگونه سوء استفاده از حساب کاربری شما، به عهده خودتان خواهد بود.

خرید و پرداخت:

پس از انتخاب محصول مورد نظر خود، می‌توانید آن را به سبد خرید اضافه کنید و در مرحله بعد، باید اطلاعات مربوط به آدرس و نحوه ارسال و پرداخت را وارد کنید. پس از تأیید نهایی سفارش، فاکتور صادر شده و برای شما ارسال خواهد شد.

شما می‌توانید وجه سفارش خود را به صورت آنلاین یا از طریق روش‌های دیگر، مانند پرداخت کارت به کارت و پرداخت با ارز دیجیتال USDT روی شبکه TRC20، پرداخت نمایید.

ارسال و تحویل:

فروشگاه اینترنتی پرده نصیری متعهد است که سفارشات شما را در اسرع وقت و با استفاده از روش‌های امن و مطمئن ارسال کند و زمان ارسال و تحویل سفارش به عوامل مختلفی، مانند نوع محصول، آدرس مقصد و روش ارسال انتخابی شما، بستگی دارد شما می‌توانید وضعیت سفارش خود را از طریق پنل کاربری خود در سایت پیگیری نمایید.

در صورت وجود هرگونه ایراد یا نقص در محصول، شما می‌توانید آن را به فروشگاه پرده نصیری مرجوع کنید و برای مرجوع کردن محصول، باید با واحد پشتیبانی مشتریان فروشگاه نصیری تماس بگیرید.

فروشگاه اینترنتی پرده متعهد است که در صورت اثبات معیوب بودن محصول، آن را تعویض یا وجه آن را به شما عودت نماید. برخی از محصولات دارای گارانتی هستند شرایط و مدت زمان گارانتی هر محصول در صفحه مربوط به آن در سایت درج شده است.

حریم خصوصی:

فروشگاه اینترنتی پرده متعهد به حفظ حریم خصوصی شما و اطلاعات شخصی شما است. این فروشگاه فقط از اطلاعات شخصی شما برای ارائه خدمات بهتر به شما استفاده خواهد کرد.

شما می‌توانید در هر زمان با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت، به اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشید و آنها را ویرایش کنید.

کلیه محتوای موجود در این سایت، از جمله متن، تصاویر، ویدئو و غیره، متعلق به فروشگاه پرده نصیری است و هرگونه استفاده غیرمجاز از آنها پیگرد قانونی خواهد داشت.

قوانین حاکم:

کلیه قوانین و مقررات حاکم بر این سایت، قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

حل اختلاف:

در صورت بروز هرگونه اختلاف بین شما و فروشگاه پرده نصیری، ابتدا سعی خواهد شد که این اختلاف از طریق مذاکره حل و فصل شود و در صورت عدم حل و فصل اختلاف از طریق مذاکره، شما می‌توانید به مراجع قانونی مراجعه نمایید.

مدت زمان تحویل سفارش‌ها بعد از تولید:

مدت زمان دریافت سفارش مشتری و بعد از تولید سفارش و ارسال بستگی به مقصد دارد در حدود 2 تا 5 روزکاری است و روزهای تعطیل رسمی محاسبه نمی شود.

مقصدی که خریدار در قسمت ثبت سفارش درج می کند همان مکان و مقصدی است که کالا و محصول ارسال می شود و تغییر دادن نشانی پس از تحویل و مرسوله و سفارش ها به پست و تیباکس و باربری به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد.

ساعت تحویل کالای خریداری شده به زمان حضور مامور پست و باربری در محل شما است و فروشگاه پرده نصیری هیچ گونه مسئولیت و کنترلی یه ساعت تحویل و ارسال کالا ندارد.