مدلهای پرده

مدل پرده بالا رو-مدل پرده کلاسیک

مدل پرده بالارو جزو مدل های کلاسیک و یکی از محبوب ترین مدلهای پرده است که هنوز هم طرف داران خودش رو دارد.

مدل پرده بالارو بیشتر با پارچهایی از جنس لخت مانند ساتن کوبللین مخمل و دیگر پارچه های ضخیمی که لریزش خوبی دارند اجرا میشود و به دلیل که به صورت بیراه دوخته و اجرا میشود مرحله نسب نسبتا راحتی دارد

سوالاتی که درمورد این مدل بیشتر پرسیده میشود در ادامه مطرح میکنم و پاسخ سولات را هم عرض میکنم

1-مصرف پارچه مدل پرده بالا چقدر هست و به چه صورت محاسبه میشود؟

مدل پرده بالارو به نسبت دیگر مدل های پرده مصرف پارچه نسبتا زیادی دارد,برای هر دو هلال این مدل حدود 1.6متر پارچه لازم است و برای گوشواره ها مطابق قدی که برای گوشواره ها در نظر گرفته میشود.

2-هر هلال این مدل چقد فضای بالای پنجره را پوشش میدهد؟

هر هلال این مدل پرده میتواند فضایی بین 50 تا 70 سانتی متر از فاضی بالایی پنجره را پوشش دهد-دقت داشته باشید گوشواره های این مدل به دلیل که روی هلال دوخته میشوند در بیشتر مواقع در نظر گرفته نمیشوند یا در نهایت 20 سانت تاثیر گذار خواهند بود.

3-برای چه فضاهایی مناسب هست؟

مدل پرده بالارو جزو مدل های کلاسیک است و بیشتر برای فضاهای با تم کلاسیک پیشنهاد میشود برای مثال منازلی که سرویس مبل چوبی و یا فلزی تاجدار و کلاسیک دارند,این مدل پرده معمولا برای فضا های ساده و اسپرت پیشنهاد و استفاده نمیشوند.

4-شستن این پرده سخت هست؟

این مدل پرده بر خلاف ظاهرش ستشو و نصب راحتی دارد,به دلیل اینکه تمامی چین های پرده و هلال ها توسط خیاط دوخته و تنظیم شده است و بعد شستشو شما میتوانید پرده را به راحتی نصب کنید و با کمی حوصله چین پرده را تنظیم نمایید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *