توضیحاتی در مورد پرده و انواع پارچه

ترفند هایی در انتخاب پرده که خانه را بزرگتر نشان میدهد

ترفندهایی را برای خرید پرده که باعث می شود خانه بزرگتر به نظر برسد، شرح می دهم.

۱. استفاده از پرده های بلند:

استفاده از پرده های بلند به جای پرده های کوتاه باعث می شود که اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. پرده های بلند می توانند اتاق را باز و پهن کنند و به نظر برسانند که اتاق بیشتری دارید.

۲. استفاده از پرده های با الگوهای عمودی:

استفاده از پرده هایی با الگوهای عمودی باعث می شود که اتاق شما بلندتر به نظر برسد. الگوهای عمودی همچنین می توانند فضای بین دیوارها را بلندتر به نظر برسانند.

۳. استفاده از پرده های با رنگ های روشن:

استفاده از پرده هایی با رنگ های روشن به جای رنگ های تیره باعث می شود که اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. رنگ های روشن باعث می شوند که اتاق روشن تر به نظر برسد و احساس بزرگتر بودن را به شما القا کنند.

۴. استفاده از پرده های شیشه ای:

استفاده از پرده های شیشه ای به جای پرده های پارچه ای باعث می شود که اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. پرده های شیشه ای می توانند نور خورشید را بهتر به اتاق برسانند و احساس فضای بزرگتری را به شما القا کنند.

مدل پرده شال

مدل پرده یکی از نوستالژی ها و خاظره انگیز ترین مدل های پرده

۵. استفاده از پرده های شفاف:

استفاده از پرده های شفاف به جای پرده های کاملاً مات باعث می شود که اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. پرده های شفاف می توانند ن

نور خورشید به اتاق وارد شود و احساس فضای بزرگتری را به شما القا کنند.

۶. استفاده از پرده های یک رنگ:

استفاده از پرده هایی با یک رنگ به جای پرده هایی با الگوهای پیچیده و متنوع باعث می شود که اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. پرده های با الگوهای پیچیده ممکن است اتاق را پر کنند و کوچکتر به نظر بیایند. در عوض، پرده هایی با یک رنگ می توانند اتاق را ساده و پاک نگه داشته و به نظر برسانند که اتاق بیشتری دارید.

 

۷. استفاده از پرده های سفید:

استفاده از پرده های سفید به جای رنگ های دیگر باعث می شود که اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. پرده های سفید به نظر برسانند که اتاق بزرگتر و پاک تر است و احساس آرامش و شادابی را به شما القا می کنند.

۸. استفاده از پرده های شیشه ای شفاف با رنگ های روشن:

استفاده از پرده های شیشه ای شفاف با رنگ های روشن به جای پرده های پارچه ای با رنگ های تیره باعث می شود که اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. پرده های شیشه ای شفاف با رنگ های روشن به نظر می رسند که فضا بزرگتری دارند و نور خورشید به خوبی وارد اتاق می شود که به نظر می رسد اتاق بیشتری دارید.

۹. استفاده از پرده های دیواری:

استفاده از پرده های دیواری به جای پرده هایی که در میان پنجره قرار می گیرند باعث می شود که اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. پرده های دیواری به نظر می رسند که پنجره بزرگتری دارید و

فضای بزرگتری در اتاق شما ایجاد می کنند. همچنین، استفاده از پرده های دیواری به جای پرده هایی که در میان پنجره قرار می گیرند، امکان ورود نور بهتری را فراهم می کنند که به نوبه خود باعث افزایش احساس فضای بزرگتر می شود.

۱۰. استفاده از پرده های اندازه مناسب:

استفاده از پرده های اندازه مناسب به جای پرده های کوچک یا بزرگ باعث می شود که اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. پرده های کوچک احساس کنجی و تنگی را القا می کنند، در حالی که پرده های بزرگ ممکن است اتاق را پر کنند و بنابراین کوچکتر به نظر بیاید. بهتر است ابتدا اندازه پنجره خود را اندازه گیری کنید و سپس پرده هایی با اندازه مناسب برای پنجره خود خریداری کنید.

با این ترفندهای ساده و کم هزینه، شما می توانید احساس فضای بزرگتری در اتاق خود را ایجاد کنید و خانه خود را به صورت عالی تزئین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *